SOFTWARE

Aplikace JV Info slouží jako hlavní platforma pro kontakt s cílenou osobou. Možnost rozšíření, přizpůsobení ale hlavně modularita jsou nejsilnější aspekty naší aplikace. Dalšími přednostmi je snadná obsluha, softwarová a hardwarová nenáročnost a zajímavý vizuální design vytvořený dle konkrétních požadavků.
JV Info není “sériově” dodávaná aplikace, ale s každým projektem je zvlášť nakonfigurovaná a laděná podle požadavků zadavatele. Možností využití jsou takřka neomezené.

Tato aplikace je nainstalovaná a spuštěna přímo na digitálním zobrazovači. Pokud není možno instalovat přímo na zobrazovací koncový prvek celé instalace, máme pro vás připravené i podpůrné zařízení, které toto řeší. JV Info pracuje online i offline. V případě online instalace a výpadků internetové konektivity aplikace automaticky přechází do posledního známého a funkčního stavu.

Ovládání celé aplikace probíhá prostřednictvím internetového prohlížeče. Tudíž není potřeba do vašeho počítače instalovat jakýkoliv software a tím se minimalizuje zásah do vašeho soukromí.
V administraci softwaru naleznete své koncové prvky, kde můžete vkládat vámi zvolený obsah. Ať už se jedná o jednoduché prezentační módy nebo videoupoutávky, nic není překážkou přidáním toho správného modulu.

Potřebujete digitální úřední desku, zobrazovat jízdní řády, restaurační menu, informace dané organizace nebo jen zobrazovat informace z třetí strany? Není problém! To stejné platí i pro verzi dotykového ovládání, kde koncový digitální zobrazovací prvek působí jako zvětšenina telefonu nebo tabletu, což ve výsledku velice přívětivě působí na cílenou osobu. Celé prostředí je velice intuitivní a snadné na ovládání.

Věříme že právě aplikace JV Info je tou pravou pro vaší prezentaci.

Close Menu